Historie Lonsdale

Vše začalo v roce 1960. Tehdy navštívil bývalý boxer Bernard Hart sira z Lonsdale a předložil mu svůj návrh – uvede na trh novou značku oblečení a potřeb pro boxery, která pro jednoznačnost ponese jméno po sirovi. Spolupráce se vydařila a Lonsdale zakrátko obohatilo šatníky sportovců.

Jméno Lonsdale v té době znamenalo hodně a bylo více než známé. Sir, vlastním jménem Hugh Cecil Lowther, pořádal od roku 1909 boxerské zápasy té nejvyšší úrovně. Boxer, který dokázal získat titul a třikrát ho obhájit, získal Lonsdalův pás.

Vznik značky s tak příznačným jménem nenechala chladným žádného opravdového sportovce, o boxerech nemluvě. Zboží se začalo skvěle prodávat. Postupně se Lonsdale rozšířilo i mezi „běžnou“ populaci – z původně čistě boxerské značky se stala ikona všech sportovně založených lidí.

V současné době slaví Lonsdale úspěch po celém světě a jeho sortiment je opravdu pestrý – od boxerský potřeb, přes oblečení pro volný čas až po doplňky výživy.

Originální oblečení Lonsdale se slevou až 90 %


Lonsdale

Pokud hledáte kvalitní a originální oblečení Lonsdale, jste v e-shopu Levný outlet na správné adrese. Nabízíme vám široký sortiment této značky. Garantujeme, že pokud nebudete spokojení, můžete zakoupené zboží do 14 dnů vrátit.